KONTAKT


SPRAWY KRYMINALNE

Kary za wykroczenia drogowe często mogą być trudne, szczególnie biorąc pod uwagę ich wpływ na składki ubezpieczeniowe. W rzeczywistości, w zależności od rodzaju przestępstwa i historii wcześniejszych pojazdów silnikowych, firmy ubezpieczeniowe mogą podnosić składki nawet po pierwszym przestępstwie.

Ważne jest, aby adwokat reprezentował Cię od początkowego etapu sprawy. Nasza firma może pomóc osobom oskarżonym o wykroczenie drogowe uniknąć kosztownych, czasochłonnych i frustrujących trudności, w tym występów sądowych, kar pieniężnych i formularzy, które mogą mieć druzgocący wpływ na twoje finanse i prawa jazdy. Przeanalizujemy Twoją sprawę i wyjaśniamy możliwe konsekwencje różnych naruszeń. Następnie możemy przystąpić do reprezentowania cię przez cały czas rozstrzygnięcia sprawy, usuwając tajemnicę z procesu i pomagając ci uniknąć przekonania.

Nasza firma oferuje agresywną obronę klientom, którzy otrzymali zgłoszenia dotyczące ruchu drogowego obejmujące:

  • Przekroczenie prędkości
  • Jada na czerwonym światle
  • Nie zatrzymanie się przed znakiem stopu
  • Prowadzenie pojazdu bez ważnego prawa jazdy
  • Prowadzenie pojazdu bez ważnej rejestracji pojazdu
  • Prowadzenie pojazdu bez ważnego ubezpieczenia
  • Jazda pod wpływem alkoholu
  • Opuszczenie sceny wypadku (Hit and Run)
  • Lekkomyślna jazda

W ramach wspólnego wysiłku zmierzającego do ograniczenia jazdy pod wpływem alkoholu wszystkie stany i lokalne regiony nałożyły surowe przepisy przeciwko kierowaniu pojazdem w stanie nietrzeźwym (DWI). Jeśli zostaniesz aresztowany i oskarżony o jazdę będąc pod wpływem alkoholu (DWI lub DUI), konsekwencje mogą być poważne; możesz stracić prawo jazdy, zapłacić wysokie grzywny, zatrzymać samochód, a nawet otrzymać wyrok więzienia. Wyroki DWI pozostają w twojej stałej historii kryminalnej i w rezultacie mogą wpływać na twoje dochody, powodując utratę pracy lub utrudnianie przyszłej możliwości zatrudnienia. Przy tak wysokich stawkach ważne jest, aby skontaktować się z wykwalifikowanym obrońcą DWI, gdy tylko zostaniesz aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu.

Nasza kancelaria rozumie niepokój i lęk, jaki odczuwa się po aresztowaniu za jazdę pod wpływem alkoholu, zapewniamy że rzetelnie będziemy cię reprezentować, aby zapewnić najlepsze możliwe zakończenie twojej sprawy. Dokładnie rozumiemy testy trzeźwości i protokół egzekwowania prawa, które mogą być częścią skutecznej i kompleksowej obrony przed obciążeniami DWI, przed którymi stoisz. Podczas naszej wstępnej konsultacji z Tobą ustalimy, czy wystąpił błąd policyjny, błędy w ocenie trzeźwości na miejscu zdarzenia, nieścisłości, nieprzestrzeganie odpowiedniego protokołu lub błędy administracyjne, które mogą udowodnić Twoją niewinność lub doprowadzić do zwolnienia oskarżenia przez oskarżyciela.

Przypadki DWI są złożone, a przepisy, które nimi rządzą, różnią się znacznie w zależności od stanu lub dzielnicy, w której składane są opłaty. Nasi prawnicy są dobrze zorientowani we wszystkich lokalnych i państwowych przepisach DWI i mają doświadczenie w kontaktach z departamentami policji, prokuratorami i wydziałem pojazdów mechanicznych.

Jeśli zostałeś aresztowany za DWI lub DUI, skontaktuj się z naszą kancelarią dzisiaj, aby porozmawiać z jednym z naszych doświadczonych prawników, którzy będą walczyć w twoim imieniu, aby upewnić się, że twoje aresztowanie DWI nie zmieni się w niekorzystny dla Ciebie wyrok.